سیستم وبلاگدهی وبلاگ ایران

 

هدیه به کاربران وبلاگ ایران

------------------------------------------------------------------------------

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«وبلاگ ایران» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

آشنايي با بهترين روش رونق كسب و كار
 
 

 

امروزه براي همگان روشن است كه موضوع موفقيت در كسب و كار و رشد و شكوفايي آن به شدت وابسته به حوزه ي تبليغات مي باشد. درج آگهي و تبليغات مناسب و با كيفيت، جذاب و البته با هزينه ي كم در يك رسانه ي پربازديد مي تواند به سرعت باعث رشد يك كسب و كار گردد. در اين مقاله علاوه بر آموزش راهكارهايي در زمينه ي موفقيت در كسب و كار به معرفي يكي از روش هاي پربازده اين حوزه يعني درج آگهي و تبليغات اينترنتي پرداخته مي شود.

با استفاده از چه روش هايي مي توان به موفقيت و رونق در كسب و كار رسيد؟

يكي از اساسي ترين سؤالات در حوزه ي كسب و كارهاي جديد و همچنين كسب و كارهايي كه نياز به توسعه و گسترش دارند، پاسخ به اين سؤال است كه چگونه در كمترين زمان و با هزينه اي نسبتاً پايين مي توان خود را به مشتريان و دريافت كنندگان خدمات، معرفي كرد؟ و از طرفي اصول اين مسئله چگونه بايد پياده سازي گردد؟

گام هاي اساسي رونق كسب و كار را مي توان به طور خلاصه اينگونه دسته بندي كرد: در ابتدا بايد هدف از راه اندازي كسب و كار و خدمات قابل ارائه به خوبي روشن گردد. پس از شناختن چشم انداز و مسير موفقيت، بايد خود را در نزد خدمات گيرندگان معرفي كرد. راه اندازي سايت، تبليغات در فضاي مجازي، درج آگهي و تبليغات در رسانه هاي همانند اينترنت، تلويزيون، بنرهاي شهري، شبكه هاي اجتماعي و در واقع فضاي مجازي، همچنين تبليغات مستقيم يا لساني جزئي از اين راهكارهاست. گام بعد باقي ماندن در سطح رقابتي بازار كسب و كار و رشد و توسعه ي آن است كه در واقع در اين گام نيز نياز به درج آگهي و تبليغات مناسب احتياج مي باشد.

تبليغات رايگان

استفاده از روش تبليغات اينترنتي جهت رونق كسب و كار

درج آگهي تبليغاتي درست و مناسب در هر فضا و مكاني، يك موضوع تخصصي و حياتي جهت بازخورد مثبت بر روي رونق كسب و كار مي باشد. به طور مثال هزينه ي درج آگهي و تبليغات براي يك شروع كننده ي كسب و كار جديد، در صورتي كه تبليغات، كارشناسي شده نباشد، مي تواند خطر آفرين باشد. امروزه مي توان با كمك گرفتن از سايت هاي اينترنتي و استفاده از روش سفارش تبليغات اينترنتي، به راحتي كسب و كار خود را به افراد مختلف جامعه شناساند. در واقع درج آگهي و تبليغات در سايت هاي اينترنتي باعث مي گردد به سرعت، كسب و كارتان معرفي و به جامعه شناسانده شود. هزينه ي درج آگهي تبليغاتي بسيار پايين تر از روش هاي معمول ديگر است و بعضاً مي توان در سايت هايي كه خدمات تبليغات رايگان اينترنتي دارند نيز كسب و كار خود را معرفي كرد. جامعه آماري بالاي استفاده كنندگان از اينترنت و بيشتر مشاهده شدن آگهي شما نيز مزيت ديگري در راستاي رونق كسب و كار شماست.

آگهي رايگان

چه سايتي جهت تبليغ كسب و كار مناسب است؟

به طور طبيعي معرفي كسب و كار و تبليغات اينترنتي در هر سايتي، الزاماً تضمين كننده‌ي جذب مشتريان بيشتر و موفقيت آن نيست. همان‌گونه كه اشاره شد درج آگهي و تبليغات حتي در اينترنت، قاعده و قانون مشخصي دارد. از جمله ويژگي‌هاي يك سايت اينترنتي مناسب جهت درج آگهي و تبليغات، تعداد بازديدكنندگان بالا، داشتن هزينه‌ي تبليغاتي معقول و ميزان محبوبيت سايت نزد كاربران اينترنتي مي‌باشد. سايت اينترنتي تبليغ دون (http://tablighdoon.ir) به عنوان بهترين سايت آگهي تبليغاتي، سايتي موفق در اين زمينه مي‌باشد كه مي‌توان با درصد بالايي اطمينان حاصل كرد كه كسب و كار شما توسط تبليغات در اين سايت، به خوبي ديده و شناخته مي‌شود.

نشر اين مطلب به شرط عنوان منبع بلامانع مي باشد.

تبلیغات بنری

تبلیغ دون

تبلیغات متنی